Zemní práce

Zemní práce

Vlastníme kompletní vybavení na profesionální provádění drobných zemních prací. Neděláme výkopy základů k RD, ani větší zemařské práce. Na to jsou specializované firmy. Ale, když už Vám budeme dělat elektroinstalaci RD, jsme schopni to udělat včetně přípojky.

Provádíme zejména tyto práce:

- výkopy pro kabely, vodu, plyn
- domovní přípojky, kanalizace
- bazény, jímky
- práce ve stísněných podmínkách, v chodnících, těsně podél zdí
- dokončovací práce, terénní úpravy

Naše vybavení:

- pásové minirypadlo Bobcat E25

- smykový nakladač Bobcat S175
- sklápěcí nákladní přívěs ATLAS 2,5 t za osobní automobil
- IVECO EUROCARGO 120 s kontejnerovým nosičem CTS 8 t
- řezačka spár Norwit
- hutnící deska NTC
- vibrační deska

 

Náš strojník, má odpracováno na bagru již více než 2000 hodin, zároveň je výborný elektrikář. Prostě, když je třeba udělat elektrickou přípojku Vašeho domu, ví jak na to. Když je třeba položit optický kabel do HDPE trubky tak také.

Víte, že .... část trubek pro nové optické kabely pro firmu O2 jsme pokládali my. Teda vlastně firma Vegacom, pro kterou jsme toto zajišťovali, včetně zemních prací.

 

 

Přímý kontakt:

Radek Kesl

e-mail: radek.kesl@rkelektro.cz
mobil: 777 160 432

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení