Inteligentní topení

Jednoduchá regulace vytápění v místnostech
S Loxone můžete několika kliknutími myši realizovat jednoduchou a spolehlivou regulaci vytápění v jednotlivých místnostech. Samozřejmostí jsou uživatelsky programovatelné režimy (nepřítomnost, zámraza, spánek, ...), časy sepnutí, zaznamenávání teplotních křivek a další.

Využijte potenciálu Loxone a ušetřete tak za stále rostoucí energie! S regulací vytápění jednotlivých místností je to tak jednoduché...

Zdravá pokojová teplota se pohybuje mezi 18-20°C. Každý stupeň navíc navýší Vaše roční náklady na vytápění o 6%. Loxone nabízí řešení, jak snížit náklady na vytápění. Jak? Systém Loxone totiž maximálně hospodárně pracuje s přítomností člověka a s děnní dobou. Proč zbytečně topit v domě, kde nikdo není? Proč na noc nesnížit o pár stupňů teplotu, aby se nám lépe spalo?

Loxon Vám umožní:

* Jednoduše a rychle měnit uživatelské režimy a teploty
* Vzdálenou správu a monitorování Vašeho domu přes iPhone®, Smartphone, webový prohlížeč, ...
* Výhodná regulace topení pomocí elektrických ventilů a teplotních senzorů
* Možnost kontroly teplot a statistik
* a mnohem více

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení