IP kamerové systémy

V oblasti kamerových systémů jsme se rozhodli nabízet již pouze IP kamery. Ceny IP kamer kvalitních výrobců již dohánějí ceny analogových kamer. Přitom výhody IP kamer oproti analogovému řešení jsou nesporné. Samozřejmě stávající analogové systémy nadále pro zákazníky servisujeme, případně rozšiřujeme.

Po zvážení značek dostupných na trhu výrobců IP kamer jsme se rozhodli projektovat a instalovat IP kamery od firmy Axis spolu se záznamovým zřízením využívající NAS servery od firmy Synology. Jsme partneři v této oblasti firmy Axis a Synology. Naši technici mají potřebná proškolení pro návrh a instalaci systémů od těchto firem.

Pro levnější, ale stále velice kvalitní IP kamerový systém navrhujeme a instalujeme řešení od firmy HIKVISION. Toto řešení nabízí výborný poměr ceny, výkonu a kvality. IP video od Hikvisionu již v sobě obsahuje switch, jehož porty mají Poe napájení pro IP kamery, což zlevňuje a zjednodušuje celý systém.

Pro skutečně kvalitní návrh kamerového systému, je potřeba zkušených techniků, kteří navrhnou vhodné typy kamer, pro Vaše potřeby. Nevěřte, že když koupíte set kamer noname výrobce z Číny za 10 000 Kč, tak budete spokojeni s konečným výsledkem.

Pro Vaše rozhodování jsme schopni Vám předvézt kamery přímo u Vás či ukázat Vám referenční instalace u našich zákazníků. Provedli jsme funkční instalace s centrálním záznamem u zákazníků s více než 50 IP kamerami, takže máme zkušenosti i z většími IP systémy.

Víte , že ..... Nasové servery od firmy Synology můžou zaznamenat až 216 TB Vačeho záznamu z IP kamer. Že tyto servery jsou dvouzdrojové, vysoce robustní, mohou zaznamenat obraz až 25 snímků za sekundu z 90 ks IP kamer v HD rozlišení najednou. Takže se nestane, že místo plynulého obrazu vidíte na záznamu jen jednotlivé snímky, nebo v lepším případě trhaný obraz.

 

Přímý kontakt:

Josef Kesl

e-mail: josef.kesl@rkelektro.cz
mobil: 777 726 211

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení