Centrální funkce

PLNÁ KONTROLA

Jeden stisk vypínače stačí. S Vaším systémem domácí automatizace od Loxone můžete libovolně kombinovat funkce a zároveň je společně ovládat. To Vám umožní využívat tyto výhody:

Centrální funkce

Vypněte večer světla v celém domě a nebo odpojte při odchodu z domova všechny energetické žrouty ze sítě. S Loxone můžete tyto funkce nastavit v konfiguračním software v několika krocích a následně je ovládat jediným tlačítkem nebo přes mobilní telefon a počítač.
Energie

Šetřete energii

TV, DVD, HiFi, PC, ... spotřebovávají i v pohotovostním režimu energii. Centrální funkcí je můžete jednoduše odpojit a ušetřit tak nemalé finanční prostředky za energii.

Více bezpečnosti – rodičovský zámek

Vypněte centrálně Vaše nepoužívane zásuvky v obýváku nebo dětském pokoji v případě potřeby a zajistěte tak více bezpečí pro Vaše děti. Všechny tyto funkce můžete samozřejmě ovládat i na dálku. S domácí automatizací se Vám nidky nestane, že se budete vracet zkontrolovat, jestli jste vypnuli troubu.

Alarm – zabraňte nezvaným hostům

Se svým systémem domácí automatizace od Loxone můžete realizovat i rozšiřující funkce alarmu. Jediným stisknutím tlačítka (často bývá tlačítko alarmu označováno jako poplašný spínač) a nebo v případě, že senzory v noci zaznamenají pohyb vně domu, se tato funce spustí. Žaluzie vyjedou nahoru a rozsvítí se světla. Pro ještě větší pocit jistoty je možné dodatečně připojit sirénu, která odradí nepovolané hosty.

Méně elektrosmogu

Nastavte v několika krocích centrální funkci, která Vám umožní odpojit všechny spotřebiče a zásuvky v místnosti od elektřiny. Takto snížíte elektrosmog v místnosti, což napomáha lepšímu spaní a zdraví.

Zapněte film, opřete se a užívejte si

Pohodlně se usaďte ve svém křesle, jedním tlačítkem zapněte TV, DVD, HiFi, zavřete žaluzie a izolujte se tak od okolního světla. Takto navodíte pomocí jednoho tlačítka Vaší individuální pohodu pro sledování TV nebo oblíbeného filmu.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení