Inteligentní osvětlení

POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ OSVĚTLENÍ
Ovládání osvětlení je jedna ze základních věcí, které člověk očekává, když si pořizuje inteligentní dům. Nalezení optimální konfigurace osvětlení však není vůbec snadný úkol. Kdo se někdy tématem osvětlení zabýval, jistě uzná, že pohodlé nastavení a ovládání osvětlení je velice důležitý faktor, abychom se doma cítili dobře.

V dnešní době existuje mnoho forem svítidel - od klasické žárovky, přes úspornou žárovku, zářivky, halogenové osvětlení až po LED. S Miniserverem a (brzy již) Loxone smívačem Vás nic nezaskočí!

Všechny možnosti otevřené

* Klasické ovládání světel pomocí vypínače a nebo přepínače
* Ovládání osvětlení a světelných scén pomocí iPhone® a iPod®
* Propojení světel a světelných scén do skupin
* Centrální funkce rozsvícení/zhasnutí skupiny světel nebo světelných scén
* Stmívání osvětlení s Loxone stmívačem
* Inteligentní učení scén pomocí vestavěného bloku ovládání osvětlení

Světelné scény pro moderní domácnost

Moderní osvětlovací technika ve správné intenzitě po celý den zaručuje dokonalou simulaci denního světla i v době, kdy slunce zapadá a nebo už je dávno zapadlé. Díky Miniserveru budete mít tu pravou intenzitu osvětlení vždy po ruce.

Již Vás nudí obcházet každý vypínač v kuchyni před tím, než usednete k rodinné večeři? Nastavte si své oblíbené scény na každou příležitost a udělejte si život pohodlnějším. Žijete v 21. století, využijte jeho možnosti naplno za bezkonkurenční ceny!

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení