WIFI

V dnešní době snad se již žádný objekt ať se jedná o rodinný dům, obchod, kancelář či výrobní halu se neobejde bez pokrytí WIFI signálu. Do hotelu nebo penzionu by snad hosté ani nejeli, pokud by tam nebylo WIFI vykrytí.

Rozhodli jsme se již nemontovat a nedodávat zákazníkům starší generace WIFI sítí. V dnešní době jsou již cenově dostupné prvky WIFI 4. generace. Navrhujeme a montujeme WIFI sítě od firmy UBIQUITI. Tento výrobce dodává celou řadu prvků od elegantních antén, přes PtP spoje, routery, Gatewaye atd. Výhoda sítě je centrální správa, neexistuje zde buňkový systém AP (AP - přístupový bod). Čili jednotlivá AP se neruší mezi sebou, ale naopak čím je jich ve vykrytém místě více, tím lépe. WIFI se pro příjemce chová jako jedna síť, nedochází tedy k výpadkům signálu při přechodu z jednoho AP na druhý. Toto je dnes v době chytrých telefonů, tabletů a pod. velice důležité. Klient se může libovolně pohybovat po prostoru a jeho zařízení je pořád v síti. Na zařízení lze spustit několik sítí s různou konektivitou, čili je možno mít firemní zaheslovanou síť s vlastní konektivitou a FreeWIFI pro zákazníky s jinnou konektivitou do internetu na stejných AP. Samé výhody za rozumnou cenu. 

 

Víte, že ....  když jde nakupovat do Terna v Českých Budějovicích, ale i v Olomouci a Hradci Králové a připojíte se zde na WIFI, že je to WIFI instalovaná od nás?

 

Přímý kontakt na zodpovědného pracovníka:

Radek Kesl tel. 777 160 432 mail. radek.kesl@rkelektro.cz

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení