Inteligentní ovládání žaluzií a rolet

ŽALUZIE & ROLETY & MARKÝZY

Prvním impulzem, pro instalaci inteligentní řídící techniky, je u mnoha projektů flexibilní ovládání žaluzií, rolet a markýz. Loxone Vám však nabízí mnohem více:
Univerzální možnosti ovládání

* Klasické ovládání žaluzií, rolet a markýz pomocí vypínače, který je umístěn na zdi
* Ovládání domácnosti z pohovky, např. přes iPhone® nebo iPod®
* Propojení více žaluzií/rolet/markýz do skupiny Vám umožní například zatáhnout/vytáhnout všechny žaluzie na jížní straně a podobně

Flexibilita a funkcionalita

* Plná flexibilita
Možnost změny nastavení ovládacích prvků (skupiny žaluzií, ...) kdykoliv chcete.
* Časově nastavitelné vytažení/zatažení žaluzií
Díky vestavěnému časovači lze provádět nastavení automatických úloh snadno a rychle
* Vytažení/zatažení žaluzií v závislosti na počasí
Po nastavení automatického ovládání žaluzií, okenic, ... vám Loxone pomůže ušetřit. Například pokud se zapne topení, okenice se automaticky zavřou. Při bouřce lze také nastavit automatické stažení rolet, žaluzií, markýz ...

Tip na ušetření

Loxone je napojen na internet a díky tomuto faktu nepotřebujete, pro provádění automatických úloh na základě počasí, žádnou přídavnou meteorologickou stanici.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení